FOTOGRAFIA FILMOWAOBECNIE CORAZ CZĘŚCIEJ BUDŻETY REKLAMOWE PRZENOSZONE SĄ W KIERUNKU DOSKONAŁYCH POMYSŁÓW, A WYOBRAŹNIA I KREATYWNOŚĆ ZDOBYWAJĄ MIANO NAJSKUTECZNIEJSZEJ BRONI MARKETINGOWEJ, DAJĄC JEDYNĄ PRZEWAGĘ NAD KONKURENCJĄ.
Dzisiaj nikt nie ma już złudzeń. Obraz rządzi współczesnym światem, a fotografia bezkompromisowo wkracza, w każdą dziedzinę życia. Jej możliwości są w zasadzie nieograniczone. Łączenie pojedynczych obrazów w nowy zaskakujący projekt stało się integralną częścią procesu kreacji. Każdego dnia stykamy się ze sztuką, wizjami artystów zgrabnie wkomponowanymi w galerie internetowe, strony czasopism, plakaty, a nawet w miejską architekturę. Inspiracje do twórczego myślenia są na każdym kroku. Tworząc własne portfolio wzorowałem się na scenach zaczerpniętych z „dużego ekranu”. Jednak nie znajdziesz tu 100% kopii wizji znanych reżyserów. Możesz spróbować odnaleźć inspiracje m.in. w Milczeniu owiec, Gorączce, Ognistym podmuchu, Nikicie czy Żądle.


„Wszystko rozpocznie się w miejscu i czasie, w którym opowiesz fascynującą historię, historię z którą będą utożsamiać się Twoi słuchacze, historię pozostawiającą margines na swobodną interpretację, historię która będzie przekazywana dalej…”